Movies
Ratings
124
The ContactRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0