Movies
Ratings
123
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.5