Movies
Ratings
161
Don JonRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
ShameRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0