Movies
Ratings
209
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Sea InsideRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5