Movies
Ratings
237
ZootopiaRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5