Movies
Ratings
125
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Dog DaysRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5