Titles you rated
BladeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0