Movies
Ratings
158
Good NewsRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The PlotRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0