Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.5