Titles you rated
Another ChildRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5