Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 2.0
[REC]²Rated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0