Movies
Ratings
69
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5