Movies
Ratings
139
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0