Movies
Ratings
82
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 5.0