Movies
Ratings
34
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0