Movies
Ratings
104
Se7enRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0