Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0