Movies
Ratings
76
Memories of MurderRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0