Movies
Ratings
95
Phone BoothRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 1.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0