Movies
Ratings
22
August RushRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0