Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5