Titles you rated
AlliedRated ★ 4.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Lie with MeRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0