Movies
Ratings
183
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0