Titles you rated
OldboyRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0