Movies
Ratings
115
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0