Movies
Ratings
21
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0