Movies
Ratings
56
PredestinationRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0