Movies
Ratings
59
Inside OutRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5- The CureRated ★ 4.0
AmourRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
WildRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5