Movies
Ratings
204
Café SocietyRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
A DayRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0