Titles you rated
Goodbye MomRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Brothers BloomRated ★ 3.5
AwakeningsRated ★ 5.0
VillainRated ★ 3.5
The Hottest StateRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0