Movies
Ratings
146
Lust, CautionRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.5
MotherRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Shaun the Sheep MovieRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 4.5