Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5
16 BlocksRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.5