Movies
Ratings
519
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The AssassinRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0