Movies
Ratings
44
The AviatorRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
FilthRated ★ 4.0