Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0