Movies
Ratings
128
TwilightRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0