Movies
Ratings
86
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0