Movies
Ratings
29
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0