Movies
Ratings
264
The BeastRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 4.5
RocketmanRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
0.0MHzRated ★ 0.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
WatchingRated ★ 2.0
Spring, AgainRated ★ 1.5
Another ChildRated ★ 4.0