Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0