Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.5