Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 2.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0