Movies
Ratings
514
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Sadako vs. KayakoRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Baseball GirlRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
ImperiumRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 2.0
LifeRated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 0.5
MissingRated ★ 2.5