Movies
Ratings
135
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 0.5
The Cat ReturnsRated ★ 0.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 0.5