Titles you rated
- Love Strikes!Rated ★ 3.5
Lupin the 3rdRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Time of Eve: The MovieRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Great EscapeRated ★ 5.0
GintamaRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5- KakekomiRated ★ 3.0
- Umizaru 3: The Last MessageRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0