Movies
Ratings
130
Kick-AssRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0