Movies
Ratings
552
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0