Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0