Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Bride with White HairRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Boy Meets BoyRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0