Movies
Ratings
541
BugoniaRated ★ 3.0
A Tale of WinterRated ★ 3.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
RenfieldRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.0